Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma istiyorsanız sizlere bir kaç farklı yoldan bahsedeceğim. Genellikle bu tarz durumlar sevgililer arasında yaşanmakta ve şüphelenilen durumlardan dolayı başkasının whatsapp mesajlarına ulaşma çabasına giriliyor. Yapacağınız bu işlemlerin hemen hemen hepsinde hedef cihaza fiziki temasın şart olduğunu bilmenizi isteriz. Sizlere sunacağımız iki farklı yöntemden hangisi sizlere çok daha yakın ise bu yöntemi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

[alert-warning]İlgili Konu: Başkasının WhatsApp’ına Nasıl Girilir[/alert-warning]

Başkasının WhatsApp Mesajlarına Nasıl Ulaşılır ?

Birinin WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız en kolay yöntemlerden bir tanesi bildiğiniz üzere bilgisayardan yapılan işlem. Diğer yol ise biraz daha zor ve bilgi isteyen bir işlem olduğundan dolayı farklı bir konuda sizlere bunu anlattık. Şimdi ilk yöntemimiz ile işe başlayalım.

Bilgisayardan WhatsApp Mesajlarına Ulaşma

1.WhatsApp Uygulamasına Girin. Bu işlemi hedef kişinin WhatsApp’ında yapıyoruz. Hedef kişinin telefonunu aldıktan WhatsApp’ı açın.
2.Ayarlar ikonuna tıklayın. Uygulamaya girdikten sonra sağ üst kısımda “Ayarlar” ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklayarak “Ayarlar” kısmına giriş yapın.
3.WhatsApp kamera erişimini açın. Ayarlar kısmına girdikten sonra “İzinler” kısımına girin ve Kameranız için uygulamaya izin verin. QR kodunu okutmak için bu bizim işimize yarayacak.
4.web.whatsapp.com adresine girin. Verilen linkten WhatsApp’ın web sürümünün kullanıldığı siteye giriş yapacaksınız. Bu kısımdan “oturumu sürekli açık tut” kısmını işaretlemeyi unutmayın.
5.WhatsApp Web’i cihazdan açın. Hedef kişinin telefonundan WhatsApp Web kısmını açın. Aşağıda modellere göre nasıl açılacağı konusunda talimatlar var.

[alert-note]

  • Android : WhatsApp’ı açın – Menü – WhatsApp Web
  • iPhone : WhatsApp’ı açın – Ayarlar – WhatsApp Web
  • Windows Phone : WhatsApp’ı açın – Menü – WhatsApp Web
  • BlackBerry : WhatsApp’ı açın – Sohbetler – Menü – WhatsApp Web

[/alert-note]

6.QR kodunu taratın. WhatsApp Web kısmını tıklayınca kamera otomatik olarak çalışır. QR kodunu ortalayacak şekilde kameraya kodu taratın ve WhatsApp’a artık giriş yapabilirsiniz.

Bu yaptığımız işlem telefona erişebiliyorsam neye yarar ki demeyin. Telefona yalnızca 5 dakika gibi bir süre ulaşmanız sizin WhatsApp’a sonrada girebileceğiniz anlamına gelecek. Çünkü “oturumu sürekli açık” tut kısmını işaretledik. Eğer bu yöntem işe yaramaz diyorsanız yukarıdaki ilgili konu kısmındaki konuyu ziyaret edebilirsiniz. Farklı yöntemlerde yer almaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir