Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Instagram takip etmeyenler her instagram kullanıcısının merak ettiği şeylerden bir tanesi. Kimi zaman birden fazla kişiyi takip edip ardından sizi takip edip etmediklerini kontrol etmeniz imkansız veya bazı durumlarda sizi takip eden kişi sizi takip etmeyi bırakabiliyor. Bu gibi durumlarda kişi sizi takip ettiğinde ileti geliyor ancak takip etmediği zaman ileti gelmediği için bu durumu kontrol etmesi imkansız gibi görünüyor. Bundan dolayı ara ara instagram takip etmeyenleri bulma siteleri sayesinde hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Bu işlemi yaparken güvenli siteleri kullanmanız önerilir çünkü bu işlemi yaparken Instagram şifreniz ile giriş yapacağınız için hesabınızın çalınma ihtimali bulunuyor.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

instagram takip etmeyenler

instagram takip etmeyenler

Android İçin;

1.Öncelikle buradaki linkten Unfollowers for Instagram uygulamasını indirelim.

2.Uygulama kurulduktan sonra ana ekrana gelen uygulama ikonundan uygulamayı açalım.

3.Instagram hesap bilgileriniz ile giriş yapın.

4.Hesap bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra karşınızda Instagram raporunuzdan bilgileri görebilirsiniz.

iOS İçin;

1.App Store uygulamasını açalım.

2.Arama kısmına “unfollowers for instagram” yazalım ve arama butonuna tıklayalım.

3.Karşımıza çıkan uygulamalardan ilkine tıklayarak uygulamayı indirelim.

4.Uygulama yükledikten sonra cihazın ana ekranına gelen uygulama ile uygulamayı açalım.

5.Instagram bilgileri ile giriş yapalım.

6.Instagram için genel analiz sayfanız ekranda olacaktır. Bu kısımdan instagram takip etmeyenler kolayca bulunabilir.

Uygulamalar Güvenli Mi?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi bu tarz uygulamaların güvenilir olup olmadığı. Bu uygulamalar üzerinden herhangi bir şikayet olmadığını söyleyebiliriz ancak herhangi bir garantisini uygulama yapımcısı olmadığımız için veremeyiz. Ancak şunu belirtmek isteriz ki bu tarz uygulamalar kullanmak yerine siteleri kullanmak biraz tehlikeli olabiliyor. Uygulamalar hakkında yorumları çok kolay bir şekilde görebilirsiniz ve hesaba zarar veren uygulamalar ise bunu yorumlardan da anlayabilirsiniz ancak siteler için bu geçerli değil.

Instagram takip etmeyenleri bulma siteleri sayesinde bazı kişiler instagram hesap havuzu oluşturuyorlar kendilerine. Böylelikle de instagram takipçi arttırma siteleri oluşuyor aslına bakarsanız. Sizin girdiğiniz bilgiler sayesinde kişi hesabınızı kullanabiliyor ve bir diğer başka sektör olan instagram takipçi hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamanız için en garanti yöntem olan şifre değiştirmeyi öneriyoruz. Instagram şifremi unuttum konumuzda aslında nasıl şifre değiştireleceğini öğrenebilirsiniz. Böylelikle hesabınız güvende kalmış olur.

Bunlar da ilginizi çekebilir