iPhone Telefona Müzik Nasıl Atılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

iPhone Telefona Müzik Nasıl Atılır?

iphone müzik atma

iPhone müzik atma diğer telefonlar gibi olmadığı için kullanıcılarına biraz zor geliyor. Eğer sizde iPhone müzik nasıl atılıyor öğrenmek istiyorsanız konumuzdan öğrenebilirsiniz. Eğer teknolojik bilginiz ve telefon bilginiz var ise hemen kısa anlatımımız sayesinde nasıl atıldığını öğrenebilirsiniz. Detaylı bir anlatım istiyorsanız ikinci seçenekten adımları takip ederek iPhone müzik atma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kısa Anlatım

iphone müzik atma

Bilgisayarınıza iTunes programının güncel sürümünü indirin ve iTunes programını açın.

iPhone ile bilgisayarınızı bağlamak için kabloyu takın ve cihazları birbirine bağlayın.

Telefonunuza atmak istediğiniz müziği tutun ve iTunes ekranındaki telefonunuzun resminin üzerine sürükleyin.

Müziğin telefona atılması için bir süre bekleyin. Ardından müzik atma işleminiz tamamlanmış olacak.

Detaylı Anlatım

1.Bilgisayarınızda iTunes programını açın. Eğer iTunes programına sahip değilseniz en güncel sürümünü buradaki linkten bilgisayarınıza indirebilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

2.iPhone’nunuzu Bilgisayarınıza bağlayın. Bunu yapmak için şarj etmek için kullandığınız kablonun priz kısmını çıkartarak bilgisayara takın ve diğer ucunu da telefonunuza takın.

  • Telefon ile bilgisayarınız arasındaki bağın kurulması biraz zaman alabilir. İşlemin tamamlanması için bir süre bekleyin.

Kütüphanenin alt kategorilerini açın. iTunes programına girdikten sonra sağ kısımda Kütüphane diye bir menü göreceksiniz. Bunun seçeneklerini açmak için üzerine tıklayın.

Şarkılar seçeneğine tıklayın. Kütüphane menüsünün altında alt kategori olarak yer alan şarkılar seçeneğine tıklayın. Bu telefonunuzdaki tüm şarkıların listelenmesini sağlayacaktır.

Müziği sürükleyin ve bırakın. Telefonunuza atmak istediğiniz şarkıyı iTunes programının sol kısmında bulunan telefonunuzun resminin üzerine sürükleyin ve bırakın. Bir süre sonra müzik yüklenecek ve şarkılar kısmında şarkıyı görebileceksiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir