iPhone Ücretsiz Müzik İndirme Nasıl Yapılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

iPhone Ücretsiz Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

iPhone müzik indirme eğer iOS işletim sistemindeki ilk deneyiminiz ise biraz garipseyip zorlanacağınız durumlardan birisi olabilir. Diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi şarkıları doğrudan indiremiyoruz. Telif haklarına dikkat eden bir yazılım olduğundan dolayı müzik indirme işlemini ücretsiz olması için biraz farklı yoldan yapmamız gerekiyor. Ücretsiz olarak müziği indirmeniz için bir kaç farklı yol bulunuyor ancak şuan biz sizlere en popüler olan yöntemi aktaracağız. Bu yöntem sayesinde şarkıları kolaylıkla indirebilirsiniz.

iPhone Müzik İndirme

iphone müzik indirme

1.Bilgisayarınızdan Youtube üzerinden istediğiniz şarkıyı bulun. İlk öncelikle bilgisayar üzerinden indirmek istediğiniz müziği bulun ve bulduğunuz müziğe tıklayın.

2.Şarkının linkini kopyalayın. İndirmek istediğiniz müziğin sayfasına girdikten sonra internet adres çubuğunda yer alan linki bir kopyalayın ve bir yerde tutun.

3.Herhangi bir Youtube’dan müzik indirme sitesi açın. Biz anlatımda clipconverter.cc adresini kullandık ancak bu siteye benzer daha bir çok site adresi bulunuyor.

4.İndirmek istediğiniz şarkının linkini yapıştırın. Resimde görmüş olduğunuz boşluk kısmına kopyaladığımız indirmek istediğiniz şarkının linkini yapıştırıyoruz.

5.Müziği indirin. Linki yapıştırdığınız kısmın altından ses seçimini yaptıktan sonra Download butonuna tıklayın ve şarkınız inmeye başlayacak. Şarkı indikten sonra telefonunuza atmak için diğer adıma geçebilirsiniz. iPhone telefona müzik atma konumuzdan da konuyu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

6.iTunes programını bilgisayarınızdan açın. Eğer bilgisayarınızda iTunes programı yüklü değil ise buradaki linkten en güncel sürümünü indirdikten sonra programı açın.

7.Müziği telefona yükleyin. iTunes programını açtıktan sonra cihazınız ile bilgisayarı birbirine bağlayın ve ardından indirmiş olduğunuz müziği kütüphaneye ekleyin.

  • Dilerseniz iTunes programına giriş yaptıktan sonra ve cihazınızı bağlayınca müzikleri soldaki telefon resminizin üzerine sürükleyerek de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

Bunlar da ilginizi çekebilir