Clash Of Clans Bot Nasıl Kullanılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Clash Of Clans Bot Nasıl Kullanılır?

Android oyunları arasında en popüler oyunlardan biri olan Clash Of Clans oyununda kolay bir şekilde köyünüzü büyütmek ve geliştirmek istiyorsanız Clash Of Clans BOT kullanabilirsiniz. Eğer günlük hayattaki işlerinizden dolayı oyun ve köyünüz ile tam olarak ilgilenemiyorsanız bot programı sizin tam olarak ihtiyacınız olan şey. Oyun ile ilgilenemediğiniz vakitlerde oyun kendisi sizin yerinize köyünüzü geliştirip büyütebilir.

Clash Of Clans’da bu işlemleri yapmak istiyorsanız bu programı bilgisayar (PC) üzerinde kullanabilirsiniz. Telefonlarda geçerli bir program değildir. Bluestacks yardımı ile oyunu ve programı kurup köyünüzün kendiliğinden gelişimini izleyebilirsiniz.

Clash Of Clans Bot Ne İşe Yarar?

clash of clans bot

clash of clans bot

Bu program geliştirilmiş özelliklere sahip bir bot olduğu için yalnızca oyununuzu açık bırakmak ve diğer kişilerin köyünüze saldırmasını engellemek gibi basit özelliklere sahip olmadığını belirtmek isteriz. Şimdi sizlerle bu BOT programının tam olarak işlevlerinin neler olduğuna bir göz atalım.

Ordunuzu Belirleyin ve Otomatik Olarak Kurun

Ordunuzun hangi askerlerden oluşacağını seçebilir ve hatta hangi kışlanın daha hızlı üretim yapacağını dahi belirleyebilirsiniz. Ordunuzu seçtikten sonra bot otomatik olarak ordunuzu savaşa hazır hale getirir.

Altını, İksiri, Kara İksiri Bol Köyler Bulun

Program otomatik olarak savaşılacak köy taraması yapar ve sizin için en uygun ve en zengin köyleri bulmaya çalışır. Böylelikle rastgele saldırılar yapmak yerine doğru ve yerinde saldırılar yaparak en yüksek ganimet ile ayrılmanızı sağlar.

En İyi Strateji İle Köylere Saldırın

Bot sistemi tam olarak bildiğinden dolayı askerleri doğru yerlere bırakarak sistem tarafından fark edilmeyi engeller ve oyundan atılmazsınız. Bunun yanı sıra hammaddelerin nerelerde olduğunu belirleyerek bu kısımlara askerleri uygun pozisyonlarda bırakır ve en yüksek hammadde ile savaştan ayrılmanızı sağlar.

Asker Bağışlamasını Otomatik Olarak Yapın

Seviye atlamak için asker bağışlamanın da ne kadar önemli olduğunu belirtmemize gerek yok. Bundan dolayı bot sizin için belirlediğiniz askerleri otomatik olarak bağışlayabilir.

Köy Bina ve Duvarlarını Geliştirin

Köyünüzde bulunan köyleri , duvarları geliştirebilir hatta araştırmaları dahi otomatik şekilde yapabilirsiniz.

Clash Of Clans Bot Kurulumu

Clash Of Clans BOT programının kurulumuna geçmeden önce aşağıdaki programların eksiksiz bir şekilde kurulu olduğundan emin olun. Bot programını da buradaki linkten indirebilirsiniz.

[alert-note]NOT: Oyunun dil ayarlarından dili İngilizce yapmayı unutmayın.[/alert-note]

Gerekli Programlar

Bunlar da ilginizi çekebilir