Clash Of Clans Hile Nasıl Yapılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Clash Of Clans Hile Nasıl Yapılır?

Clash Of Clans şuan için en popüler oyunlardan bir tanesi ve haliyle hile konusu da oyunu sevenler arasında en çok arananlardan bir tanesi. Oyun uzun soluklu bir oyun olduğundan dolayı hemen köyünüzü genişletemiyorsunuz ve yeşil taş ihtiyacı duyuyorsunuz. Bundan dolayı bizde sizlere clash of clans hile için tüm yapılabilecek hile tarzlarınız göstermek istedik. Oyun genel olarak her açıdan çok kaliteli olduğundan dolayı oyunun normal versiyonunda yeşil taş hilesi yapmak neredeyse imkansız gibi ancak biz yine de son güncel olan hileleri gösteriyoruz. Eğer kesin olarak hileli oynamak istiyorsanız Clash Of Clans PVP server oyunlarını tercih edebilirsiniz. Konumuzda tüm hile çeşitlerini bulabilirsiniz.

Clash Of Clans Hile

Az öncede belirttiğimiz gibi oyunun normal versiyonunda hile yapmak neredeyse imkansız. Yapılsa bile kısa süreli olabilir yada oyundan atılabilirsiniz. İlk APK başlığında normal oyun için verilen bir hileli APK bulunuyor. Diğer başlıkta ise hile modlu Serverlarda oyunu oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaynak oluşturucu hileler içinde sizlere bir kaç şey belirtmek istedik.

Clash Of Clans Hileli APK

clash of clans hile

clash of clans hile

Bu hilenin adımlarına geçmeden önce belirtmek isteriz ki bu hilenin herhangi bir garantisi yoktur ve hesabınızda oluşabilecek problemler bizim sorumluluğumuzda değildir. Eğer hesabınız bir maile yada Facebook’a bağlı ise bu işlemi yapmanızı tavsiye ederiz çünkü ilk öncelikle oyunu verileri ile birlikte sileceğiz. Hilede bir problem olduğunda mail ile eski oyununuza hemen dönebilirsiniz.

1- Eski oyunu silin. Clash Of Clans oyunun normal halinde hile yapmak istiyorsanız öncelikle Ayarlar > Uygulamalar kısmından oyunu verileri ile birlikte silin.

2- APK dosyasını indirin. Clash of Clans hileli apk linkinden oyunun hileli versiyonunu indirin.

3-  APK dosyasını bulun. İndirmiş olduğunuz dizinden oyunun APK dosyasını bulun.

4- Oyunun kurulumunu başlatın. APK dosyasının üzerine iki kere tıklayarak kurulumu başlatın ve tamamlayın.

Clash Of Clans Hileli PVP Serverlar

clash of clans pvp server

clash of clans pvp server

Clash Of Clans hileli PVP serverlar ise garanti verebileceğimiz bir hile türüdür. Oyun zaten Supercell tarafından değil bireysel kişiler tarafından bir sunucuya kurulmuş oyunun PVP’sidir. Bundan dolayı oyun içerisinde oyunun kurucusunun belirlemiş olduğu sınırsız kaynaklara sahip olabilirsiniz. Oyunda hilenin garantisi vardır ancak herhangi bir şekilde oyun sunucusunun sürekli açık kalacağının bir garantisi olmadığını belirtmek isteriz. Bugün oynadığınız oyun yarın kapanmış olabilir.

1-Clash Of Clans hileli PVP server APK dosyasını buradaki linkten indirin.

2-İndirdiğiniz dizinden APK dosyasını bulun.

3-APK dosyasının üzerine tıklayarak oyunun kurulumu başlatın.

4-Android cihazınızın ana ekranına gelen oyun ikonu ile oyunu oynayabilirsiniz.

Clash Of Clans Kaynak Oluşturucu Hileleri

clash of clans yeşil taş hilesi

clash of clans yeşil taş hilesi

Clash Of Clans için yeşil taş kaynak oluşturucusu tarzı ya da altın , iksir , kara iksir oluşturucu tarzı siteler yoğunlukta. Ancak bu tarz kaynak oluşturucuların herhangi bir şekilde çalışmadığını ve tamamı ile kandırmaya yönelik olduğunu belirtmek isteriz. Sizin hesabınıza giriş yapılıyor ve sonradan maden yükleniliyormuş gibi gösterilse de herhangi bir şekilde kaynak yüklenmediğini göreceksiniz. Bu tarz siteler reklam tarzı kazanç elde etme yöntemlerinden gelir sağlayıp sizi oyalamaya yönelik kurulmuş sitelerdir. Bu hile yöntemleri içerisinde en güvenilir yöntem PVP server yöntemidir. Geri kalan yöntemler ya kandırmaya yönelik yada garantisi olmayan yöntemlerdir.

Oyun Tanıtım Videosu

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

1 Yorum

  1. Yunus dedi ki:

    Cok guzel bir oyun