WhatsApp Hesap Silme Nasıl Yapılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

WhatsApp Hesap Silme Nasıl Yapılır?

WhatsApp günümüz de akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte SMS devrini kapatmaya yakın GSM operatörlerine gelir kaybı yaşatan bir uygulama olarak en fazla kullanılan SMS uygulamasıdır. Yaygınlaşan internet kullanımı ile birlikte akıllı telefonlara olan rağbetin yanında kendinden bahseden uygulama her akıllı telefon içerisinde yerini almaktadır. Kullanımı basit bir o kadarda kolay anlaşılır olması farklı özellikleri de içerisinde bulundurmasına karşın kullanım yönünü artırmaktadır.

[alert-warning]İlgili Konu: Instagram Hesabı Nasıl Silinir[/alert-warning]

WhatsApp Hesap Silme

Hesabınız da değişiklik yapabilirsiniz silme gibi tabi bunu yapmak istediğinizde birden fazla kuralları gözardı etmemekte fayda var. Ne gibi mi?

  • Kendinize ait özelleştirdiğiniz gruplar silinir ve karşı tarafın grubundan ayrılırsınız.
  • WhatsApp geçmişiniz mesajlarınızı sonsuza uğurlayabilirsiniz.

Hala kararlıysanız WhatsApp Hesap Silme Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap arıyorsanız devam edin.

  • Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasına girin.
  • Sağ üst köşede olan üçlü nokta mevcut tıklayın.
  • En alt kısımda Ayarlar olacak
  • Daha sonra açılacak menüde birinci sırada hesap olacak seçip devam edin.
  • Gördüğünüz gibi en alta Hesabımı sil görünecek.
  • Tıkladığınızda size gerekli tüm bilgileri tekrardan hatırlatacak kararlıysanız hala numaranızı yazarak Hesabımı Sil demeniz WhatsApp’taki kullanımınızı sonsuza gönderebilirsiniz.

Evet, sonunda başardık geri dönüşümü imkânsız yola girdik diye korkmaya gerek yok. İsterseniz yeniden kurup kullanabilirsiniz.

Kullanım Özelikleri Nedir?

Günlük hayata internetin her anlamında ihtiyaç olduğundan GSM operatörlerin bile SMS den vazgeçip internet ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çeşitli tarifler yapmakta. SMS uygulamasında WhatsApp mesajlaşma ayrı görüntülü konuşmalar gruplar kurma normal aramaların bile rahat bir şekilde yapıldığı bir uygulamadır. Tabii ki de internetin şart olması bunun dezavantaj olduğunu göze getirmemekte. Kullanımı ücretsiz ve basit anlaşılır ara yüz olması kullanıcıları rahatlatan özellik. İnternete bağlı olduğunuzda bilgisayarınızdan bile kolayca mesajlaşabileceğiniz web uygulaması mevcut unutmamakta yarar var.

Bunlar da ilginizi çekebilir