Whatsapp Nasıl Açılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Whatsapp Nasıl Açılır?

Android ve iOS cihazlarda en çok kullanılan uygulamaya katılmak istiyorsan sende hemen WhatsApp aç. WhatsApp uygulaması artık alanında tek olan mesajlaşma ve iletişim uygulaması diyebiliriz ve emin adımlarla ilerliyor. Uygulama sayesinde internet verisi kullanarak mesajlaşma , medya içerikleri gönderme , sesli veya görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Eskiden yıllık olarak ücret alınan WhatsApp uygulaması artık tamamen ücretsiz. Sizlere vermiş adımları takip ederek çok kolay bir şekilde kendinize WhatsApp hesabı açabilirsiniz.

WhatsApp Aç

whatsapp aç

whatsapp aç

1.Uygulamayı İndirin. İlk öncelikle uygulamayı Android veya iOS cihazınıza indirin. Uygulamayı nasıl indireceğinizi anlatan konuya buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

2.Uygulamaya giriş yapın. İndirmiş olduğunuz WhatsApp uygulamasını açın. Cihazınızın ana ekranında yeşil renkli bir ikon.

3.Uyarıyı onaylayın. Karşınıza gelen uyarıya “Tamam” diyerek yanıtlayın. Bu işlem WhatsApp’ın rehberinize ulaşmasını sağlayacaktır.

4.Telefon numaranızı yazın. Ekranın ortasında duran boşluğa telefonda kullanmış olduğunuz telefon numaranızı yazın.

5.Gelen mesajı açın. Telefon numaranızı girdikten sonra size bir mesaj gelecektir. Bu mesaj ile telefon numaranız onaylanır.

  • Genellikle gelen mesaj ile kodu girmeden onaylama işlemi otomatik gerçekleşir ancak onaylama gerçekleşmezse mesajdaki kodu boşluğa girin.

6.Profil resmi ve isim ayarlarınızı yapın. Onaylama gerçekleştirildikten sonra hesabınız açılacaktır ve profilinizin ismini ve profil fotoğrafınızı bu kısımdan belirleyin.

Yapmanız gereken işlemler bu kadar. Eğer herhangi bir yerde bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere yorum atabilirsiniz. Ücretsiz olarak WhatsApp açmak işte bu kadar basit.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir