İnstagram'da Hilesiz Takipçi Nasıl Artırılır - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

İnstagram’da Hilesiz Takipçi Nasıl Artırılır

instagram organik takipçi artırma

Instagram’da hilesiz takipçi nasıl artırılır, İnstagram takipçilerimi nasıl arttırabilirim ya da paylaştığım fotoğrafların, videoların etkileşimini ve beğenisini nasıl arttırabilirim diyorsanız bunun için çok hızlı bir yöntem var. Google’a girerek arama butonuna İnstagram takipçi satın alma diyerek önünüze çıkan sitelerden hızlı bir şekilde takip ve beğeni satın alabilirsiniz. Bununla ilgili sitemizde de bir yazımız zaten mevcut. Bu linkten yazımıza ulaşabilirsiniz.

Fakat bu gibi geçici çözümlerin hiçbir anlamı yok. Bunun yerine gerçekten işinize yarayacak, gerçekten bir marka olmanızı sağlayacak yavaş ve sabır isteyen yöntemler öğrenmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu yazımızda bunlarla ilgili açıklamaları vereceğiz. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz, çünkü sizin iyi bir içerik üretmeniz tek başına bir şey ifade etmiyor, sosyal medyayı da aynı derecede doğru orantılı olarak iyi kullanmanız gerekiyor.

İlk olarak tabi ki üzerine değineceğimiz konu hesabınız. Hesabınız ne hakkında? Restoranınızın reklamını mı yapmaya çalışıyorsunuz. Ya da yemek, doğa veya hayvan fotoğrafları mı çekiyorsunuz? Veyahut kendinizle ilgili bir hesabınız var, kendi fotoğraflarınızı çekiyorsunuz ve bu hesabınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Daha çok takipçim olsun diyorsunuz. İşte hesabınızı organik olarak büyütmenin yolları.

Hesabınızı Organik Olarak Büyütmenin Yolları

Kaliteli Paylaşım:

1-İnstagram’da hilesiz takipçi artırma için en önemli şey, hesabınız ne olursa olsun paylaşımlarınızın kaliteli olmasıdır. Unutmayın ki sosyal medya fotoğraf ve video üzerine kuruludur. Eğer ki doğru fotoğraflama ile doğru kişilere ulaşabilirseniz, hesabınız organik bir şekilde hızla büyüyecektir. Belki binlere belki milyonlara ulaşabileceksiniz. Sosyal medya ve İnstagram’ın fotoğraf üzerine kurulu olduğunu belirtmiştik. Dikkat edin sosyal medya fenomenlerinin fotoğrafları veya videoları çok kalitelidir. Kaliteli fotoğraf veya video paylaşımı en önemli etkendir. Göze hoş gelir ve görsel beklentiyi karşılar.

İnstagram'da hilesiz takipçi

 

Devamlılık:

2-İkinci önerimiz ise devamlılıktır. Sadece bir kaç gün paylaşıp bıraktığınız bir sosyal medya hesabının hiçbir şansı yoktur. Sadece zaman harcamış olursunuz. Düzenli olarak büyümek için düzenli paylaşım yapmanız gerekir. Şöyle düşünün; bir televizyon kanalı izliyorsunuz ve düzenli olarak her gün aynı saatte bir dizi var. O diziyi izliyorsunuz. Ama bir gün bakmışsınız ki o kanalda o saate korku filmi koymuşlar. Ertesi gün de aynı şekilde her zamanki izlediğiniz dizi yok. Bir sonraki gün o kanalı açmak için daha isteksiz olursunuz veya o kanalı açmazsınız. İnstagram hesabını da aynı şekilde düşünün. Hesaptaki paylaşımların devamlı olması takipçi sayınızın artmasına neden olacaktır.

İşletme Hesabı:

3-Üçüncü önerimiz ise hesabın işletme hesabına geçirilmesidir. Hesabın işletme hesabına geçirilmesi işlemi ücretsizdir ve işletme hesabı haline getirilen hesaplar istatistiklerini görebilir. Yani kimler hangi fotoğraflara ne kadar süre bakmış, etkileşimi nasıl, kimler hangi şehirden bakıyorlar, takipçilerin yaş aralığı ne, hangi günler daha fazla etkileşim alınmış. Bu gibi istatistikleri görerek ona göre ileriki paylaşımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

 

isletme-profiline-geciş

 

Takipçi Yönlendirme:

4-İnstagram’da hilesiz takipçi için dördüncü önerimiz ise, bütün sosyal medyada kullanılan bir şeydir. Takipçi yönlendirme. Bu yöntem YouTube,  İnstagram ve Twitter’da da geçerli bir yöntemdir. Size benzeyen profillerin takipçilerini paylaşmak. YouTube’da da pek çok kişi belki sevmediği birisi ile beraber video çeker ve yayınlar. Çünkü onun takipçisi ona gider. Onun takipçisi de diğerine gider ve iki taraf da kazanır. İnstagram’da da aynı durum geçerlidir. Eğer ki sizin 10.000 takipçiniz varsa ve X türünde bir şey gösteriyor veya öğretiyor iseniz, aynı türdeki birini hikayenizde paylaşırsınız. O da sizi hikayesinde paylaşır. Takipçiler birbirleriyle yani onu takip sizi, sizi takip eden de ona geçer. Bu çok sık yapılan bir şeydir. Bu anlamda kendi hesabınızın türüne göre benzer takipçi sayısı olan kişilerle etkileşim halinde kalabilir ve bu şekilde de büyümenizi hızlandırabilirsiniz.

 

instagram-takipçi-yönlendirme

 

Özgünlük:

5-Sosyal medyada ve İnstagram’da en önemli şey ise özgünlüktür. Alıntı resim, yazı, fotoğraflar ve videolar ile hiçbir zaman ilerleme sağlanmaz. İnstagram’da hesabınız kapatılabilir, zamanla da arama motorları tarafından ban yemenize veya arama sıralamalarında son sıralara atılmanıza neden olabilir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir