Dondurulan Instagram Hesabı Geri Nasıl Açılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Dondurulan Instagram Hesabı Geri Nasıl Açılır?

Instagram kullanıcıları hesaplarını bir süre kullanmamak için hesaplarını dondurma işlemini tercih edebiliyor. Eğer hesabı tekrardan kullanmayı düşünüyorsanız bu doğru bir işlem ancak uzun bir süreli hesabı kullanmadıktan sonra hesabı tekrardan geri açmakta problemler yaşanabiliyor. Bizde sizlere bu konumuzda dondurulan Instagram hesabının nasıl geri açıldığını anlatacağız.

[alert-warning]İlgili Konu: Instagram Dondurma[/alert-warning]

İşlemlere Geçmeden Önce

Instagram hesabınızı açmak için tabi ilk öncelikle bilmeniz gereken şeyler kullanıcı adınız ve şifreniz olacaktır. Eğer Instagram hesabınızın şifresini unuttuysanız buradaki linkten hesabınızın şifresini nasıl yenilediğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer Instagram hesabınızın gerekli giriş bilgilerine sahipseniz konuya devam edebilirsiniz.

Instagram Hesabı Geri Açma

1.Instagram hesabınızı tekrardan açmak için buradaki linkten Instagram adresine giriş yapın.

2.Eğer farkı bir kişinin hesabına giriş yapılmışsa öncelikle çıkış yapın.

3.Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Instagram hesabınıza giriş yapın.

4.Ardından hesabınız aktif olacaktır.

Problem İle Karşılaşırsanız

Eğer yukarıdaki işlemi yaptığınız halde Instagram hesabınız aktif olmadıysa birden fazla nedeni olabilir. Bu nedenlere geçmeden önce Instagram hesabınızı tekrardan açmak için öncelikle aynı işlemi telefondan deneyelim. Instagram hesabı kimi zaman bilgisayardan aktif edilmeye çalışıldığında hata verebiliyor ancak mobil uygulama ile denendiği zaman başarılı olabiliyor.

Bu yöntemleri denediğiniz halde hala Instagram hesabınız açılmadıysa muhtemelen hesabınızı kısa bir süre önce dondurmuş olabilirsiniz. Böyle durumlarda Instagram kullanıcıları spam olarak gördüğünden dolayı hesapları aktif etme konusunda sıkıntı çıkarabiliyor. Eğer Instagram hesabınızı tekrar aktif etmeye çalıştığınızda hata sürekli alıyorsanız hesabınızı aktif etmek işlemini en az 1 hafta denemeyin ve hesabınıza asla giriş yapmaya çalışmayın. Bir hafta sonra hesabınıza tekrardan giriş yapmayı deneyerek sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Bu tüm işlemlere rağmen hesabınız açılmıyorsa üzülerek söylemeliyiz ki hesabınızı açmak için beklemekten başka çare yok ve herhangi bir şekilde hesabınız açılamaz. Sorun tamamı ile Instagram’dan kaynaklanıyor ve bu sorunu Instagram’ın kendisi çözmesi gerekiyor. Instagram içinde herhangi bir şekilde özel iletişim için bir kanal bulunmuyor. Mail yada farklı bir yoldan doğrudan Instagram ile iletişime geçilemiyor.

Nasıl sorunlar ile karşılaştığınızı veya sorunu nasıl çözdüğünüzü bizlerle paylaşarak farklı kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir