Hotmail Kaydolma Nasıl Yapılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Hotmail Kaydolma Nasıl Yapılır?

Hotmail hesap açma işlemi ile aslında outlook hesap açma işlemi aynı şeylerdir. İkisi de aynı site üzerinden alınabilir ancak kayıt olma sırasında ufak bir değişiklik yapmanız gerekir. Eğer sizde internet ortamında yeni sitelere üye olmak istiyorsan şuan için en büyük gerekliliklerden birini yap ve hotmail kaydol. Bu işlemin ardından hotmail açtıktan sonra dilediğin gibi sitelere üye olabilirsin.

Mail adresinizin uzantısını değiştirmek size kalmış bir durum ve tercihler arasında outlook.com , outlook.com.tr ve hotmail.com bulunuyor. Yeni uzantıları sevmiyorum ve ben eski olanı alacağım diyorsanız o zaman hotmail al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hotmail Kaydol

İşlemin tamamı sizler için resimli bir şekilde aktarılmıştır. Adımları takip ederek işlemleri gerçekleştirirseniz sorunsuz bir şekilde hotmail hesabı açabilirsiniz. Eğer bir sorun yaşarsanız bizlere yorum atarak yardım isteyebilirsiniz.

Hotmail Aç

1.Bir tarayıcıya giriş yapın. Bilgisayarınızda kullandığınız herhangi bir tarayıcıya giriş yapın. Biz anlatım için Google Chrome tarayıcısını tercih ettik.

2. signup.live.com adresine giriş yapın. Dilerseniz linke tıklayarak dilerseniz tarayıcınızda internet adres çubuğu kısımına adresi yazarak siteye giriş yapın.

hotmail kaydol

hotmail kaydol

3.Formu Doldurun. Karşınıza bir form doldurma ekranı gelecektir. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Parolanızı yazdıktan sonra bir yere not etmeyi unutmayın.

hotmail aç

hotmail aç

4.Uzantıyı tercih edin. İşte en önemli kısımlardan bir tanesi burası. Form çubuğunun yanındaki aşağı doğru ok kısmına bastığınızda çıkan seçenekler arasından outlook.com , outlook.com.tr yada hotmail.com adresini tercih edebilirsiniz. Eğer hotmail.com alırsanız mail adresiniz kullanıcıadı@hotmail.com şeklinde olacaktır.

hotmail al

hotmail al

5.Son adım. Artık hesabınızı oluşturmaya çok yakınsınız. Güvenlik doğrulamasını girdikten sonra Hesap Oluştur seçeneğine bastıktan sonra hesabınız artık oluşacaktır ve hotmail hesabı açmış olacaksınız.

Kullanım Kuralları

a. Bu Hükümleri kabul ederek, Hizmetleri kullanırken şu kurallara uyacağınızı kabul etmektesiniz:
i. Yasaya aykırı bir şey yapmayın.
ii. Çocukları istismar eden, çocuklara zarar veren ya da çocuklar için tehdit oluşturacak herhangi bir eylemde bulunmayın.
iii. İstenmeyen posta göndermeyin. İstenmeyen posta, istenmemiş veya talep edilmemiş toplu e-posta, gönderim, iletişim isteği, mesaj (metin mesajı) veya anlık mesaj anlamına gelir.
iv. Hizmetleri, uygun olmayan İçerik veya malzeme (örneğin, çıplaklık, zulüm, pornografi, sansürlenmemiş şiddet görüntüleri veya suç faaliyetleri) ya da yerel yasa veya yönetmeliklere uymayan İçeriğinizi ya da malzemeleri paylaşmak için herkese açık bir şekilde göstermeyin veya kullanmayın.
v. Yanlış veya yanıltıcı (örn. sahte beyanlarla para istemek, bir başkası gibi hareket etmek, yürütme sayısını artırmak veya sıralamaları, derecelendirmeleri ya da yorumları etkilemek için Hizmetleri değiştirmek amacıyla) ya da iftira niteliğinde ya da karalayıcı faaliyetlerde bulunmayın.
vi. Hizmetlere erişim veya Hizmetlerin kullanabilirliğine ilişkin kısıtlamaları aşmayın.
vii. Kendiniz, Hizmetler ya da başka kişiler için zararlı olacak faaliyetlerde bulunmayın (ör. virüslerin iletilmesi, takipçilik, terörist içerik yayınlamak, nefret içerikli söylemler iletmek veya başka kişilere karşı şiddeti teşvik etmek).
viii. Başka kişilerin haklarını ihlal etmeyin (örn., telif haklarıyla korunan müziğin yetkisiz olarak paylaşılması veya Bing haritalarının ya da fotoğrafların yeniden satışı ya da başka şekilde dağıtılması).
ix. Başka kişilerin gizliliğini veya veri koruma haklarını ihlal eden faaliyetlerde bulunmayın.
x. Başka kişilerin bu kuralları çiğnemesine yardım etmeyin.
b. Uygulama. Bu Hükümleri ihlal ederseniz, kendi takdirimize bağlı olarak, Hizmetleri size sağlamaya son verebilir veya Microsoft hesabınızı ya da Skype hesabınızı kapatabiliriz. Ayrıca, bu Hükümleri uygulama çabasıyla, Hizmetlere yönelik veya Hizmetler aracılığıyla gönderilen bir iletişimin (e-posta ya da anlık mesaj gibi) gönderilmesini engelleyebilir veya herhangi bir nedenle İçeriğinizi kaldırabilir ya da İçeriğinizin yayınlanmasını reddedebiliriz. Microsoft, bu Hükümlerin ihlal edildiğine ilişkin iddiaları araştırırken, İçeriğinizi sorunu çözmek üzere inceleme hakkını saklı tutar ve böylelikle bu tür inceleme için yetki verirsiniz. Ancak, Hizmetin tamamını izleyemeyiz ve bunu yapmak için girişimde bulunamayız.
c. Xbox Hizmetlerine Uygulanması. Bu Kullanım Kurallarının, Xbox Live, Windows Live için Oyunlar ve Microsoft Studios oyunları ve Microsoft tarafından sağlanan uygulamalar, hizmetler ve içerik için ne şekilde uygulandığı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir