Instagram Takipçi Hilesi 2019 Nasıl Yapılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Instagram Takipçi Hilesi 2019 Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi hilesi 2017 ile yeni yöntemler sayesinde Instagram sosyal medya hesabınızda nasıl takipçi kasılır öğrenebilirsiniz. Instagram son getirdiği özellikler sayesinde kullanıcı sayısını bir hayli arttırdı ve artık Instagram takipçi arttırma daha da önemli hale geldi. Bu konumuzda sizlere Instagram takipçi kasma yöntemlerini anlatacağız. Bu yöntemler sayesinde çok kolay bir şekilde takipçi sayınızı katlayabilirsiniz ve üstelik ücretsiz takipçi kasma yöntemi sayesinde hiç para ödemenizde gerekmeyecek.

[alert-warning]İlgili Konu: Facebook Beğeni Hilesi[/alert-warning]

instagram takipçi hilesi 2017

Instagram Takipçi Hilesi 2017

Bu başlık altında ilk öncelikle sizlere takipçi kasmanın doğal yöntemlerinden bahsedeceğiz. Instagram uygulamasının kullanma tarzını değiştirerek nasıl takipçi kazanacağınızı göstereceğiz. Bu yöntemlerin ardından takipçi çektirme sitelerinden bahsedeceğiz ancak unutmayın ki bu tarz doğal olmayan takipçi kasma yöntemleri yüzünden edindiğiniz tüm followerlar yavaş yavaş azalmaya ve hatta eski haline bile dönmesine yol açabilir.

Benzer Topluluklara Katılın

1.Sizinle alakalı olan topluluklara katılın. Instagram uygulaması bir topluluk uygulamasıdır ve sizin zevklerinize hitap eden bir çok topluluk bulunabilir. Bu tarz topluluklara katılmak yada büyük toplulukları takip etmek size de takipçi kazandıracaktır. Hemen şuan çok ünlü bir modelin hesabını takip ederek geri dönüşü olan takipleri görebilirsiniz. Bunu yaparak hesabınızda takipçi sayısını çok kolay bir şekilde arttırabilirsiniz.

2.Hemen fotoğraf beğenmeye başlayın. Sizinle alakalı olan fotoğrafları beğenmeniz karşılıklı olarak takipçi gelmesini yada fotoğraflarınızın beğenilmesini sağlayacaktır. Instagram uygulamasından keşfet kısmı sayesinde zaten Instagram size hemen hemen alakalı olduğunuz fotoğrafları çıkartacaktır. Bu kısımdan ilgili olduğunuz fotoğrafları beğenirseniz güzel bir takipçi kasabilirsiniz.

3.Resimlere yorum yapmayı ihmal etmeyin. Kendi takip ettiğiniz kişilerin resimlerine yorum yapabileceğiniz gibi büyük toplulukların paylaştıkları resimlere de etkileyici ve güzel yorumlar yapmanız sizin hızlı bir şekilde ve ücretsiz bir şekilde takipçi kasmanızı sağlayacaktır.

4.Hashtag kullanımı kesinlikle ihmal etmeyin. Hashtag’ler ortak kelimeler olduğundan dolayı resminiz ile alakalı hashtagler kullanmanız diğer kişilerin keşfet kısmında yer almanızı sağlayacaktır. Ne kadar doğru ve çok hashtag kullanırsanız o kadar fazla kişinin keşfet bölümünde sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle kullanıcılar eğer sizin fotoğrafınızı beğenirse ve gelecek fotoğraflarınızı da görmek isterlerse sizi takip edeceklerdir. Bunun yanı sıra takip olmasa bile en azından fotoğrafınız daha fazla beğeni alacaktır.

Profilinizi Düzenleyin

5.Profilinizi düzenleyin. Profiliniz kişilerin sizin takip edip etmeme olasılığını arttıracak en büyük etmenlerden bir tanesidir. Eğer bir yere yorum yaptıysanız sizin kişi sizin profil fotoğrafınızı ilk öncelikle görecektir. Eğer profil fotoğrafınız etkileyici bir fotoğraf değil ise ilgi çekmediği için kişi sizin profilinize dahi girmeyecektir. Eğer güzel bir profil fotoğrafı eklerseniz kişilerin sizi takip etme ihtimalini çok daha fazla arttıracaksınız.

6.Instagram biyografi alanını doldurmayı unutmayın. Instagram sizi tanıtmak için kullanabileceğiniz bir alan olarak biyografi alanını kullanabilirsiniz. Bu alana daha çok kendinizi resmi bir şekilde tanıtmak yerine yaptığınız iş konusunda yada ilgilendiğiniz önemli bir hobi konusunda bilgilendirme yapabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma Siteleri

Instagram takipçi kasmak için bir çok site bulunuyor ve bu sitelerin bir çoğu ücretli bir şekilde hesaplarınıza takipçi çekebiliyor. Bu işlemi yaptırarak hesabınızın takipçi sayısını anlık olarak arttırabilirsiniz ancak şunu bilmelisiniz ki takipçiler doğal yoldan hesabınızı takip etmedikleri için çok kısa bir süre sonra bu takip etme olayını fark ederlerse sizi takip etmekten çıkacaklar ve takipçi çektirme işlemi boşuna olmuş olacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

4 Yorum

 1. yt dedi ki:

  iyrenc

 2. Cevrik dedi ki:

  İşte bu yahu, bence güzel takipçi kazanmak için

 3. Bugra.mka dedi ki:

  Bunlar hileden çok taktiktir. Idare eder yani. #Bugra.mka karşılıklı takip ?

 4. instahilesiapp dedi ki:

  Merhaba makale harika bende yardimci olmak istiyorum adima tıklayarak takipçisi kazanin