Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır? (Ücretsiz) - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır? (Ücretsiz)

Facebook şüphesiz ki sosyal paylaşım sitelerinin arasında lider durumda ve bundan dolayı da Facebook beğeni hilesi yapma ve fotoğraflarınızın daha fazla beğeni alması demek sizlerin daha fazla bilinir olmanız anlamına geliyor diyebiliriz. Facebook şuan için en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulaması ve insanlar için aslında bir para kazanma kapısı haline dönüşebiliyor. Facebook üzerinden beğenilerinizi arttırarak ve daha fazla popüler olarak para kazanmaya bile başlayabilirsiniz. Ya da çevrenizde biraz daha popüler olmak istiyorsanız facebook beğeni hilesi yaparak arkadaşlarınızın dikkatini bir hayli çekebilirsiniz. Paylaştığınız sözlerin, fotoğrafların yada videoların üç beş beğeni alması yerine binlerce beğeni alması bir hayli dikkat çekecektir. Peki bu Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır ve bu kadar beğeniyi nasıl elde edebiliriz işte detayları…

Instagram Takipçi Hilesi başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Facebook Beğeni Hilesi

1.Yöntem

Facebook beğeni hilesini yapmak istiyorsanız buradaki gibi ücretsiz auto liker sitelerini kullanabilirsiniz. Bu site sayesinde paylaştığınız son durumları beğendirebilirsiniz. Gönderdiğiniz durum az sayıda beğeni alacağına bu siteler sayesinde binlerce bedava beğeni kasabilirsiniz.

1.Siteye giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken şey takipçi ayalarına girerek resimdeki gibi ayarları yapmak olacaktır. Resimde ingilizce “Everybody” yazıyor eğer panel Türkçe ise bu kısmı “Herkes” olarak değiştireceksiniz.

2.Takipçiler için gerekli ayarları yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi beğeni hilesi yapmak istediğiniz son gönderinin herkese açık şekilde paylaşılıp paylaşılmadığı olacaktır. Bu hileyi yapabilmek için gönderinizi herkese açık şekilde paylaşmanız gerekmektedir.

3.Ardından ücretsiz token oluşturarak Facebook hesabınızdaki son gönderiyi hileli bir şekilde beğendirmeye başlayabilirsiniz.

2. Yöntem

Diğer Facebook beğeni hilesi yapabileceğiniz sitelerden bir tanesi ise addmefast adresidir. Şuan için bu alanda lider olan beğeni, takipçi kasma sitelerinden bir tanesi olduğu için Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Bu sitenin çalışma formatı bir önceki verdiğim siteye göre değişkenlik göstermektedir.

Sitenin çalışma mantığını anlatacak olursak bu sitede bir nevi beğeni veya takipçi takası yapılmaktadır. Beğeni alabilmeniz için puana ihtiyacınız olacaktır ve bu puanı dilerseniz doğrudan satın alabilirsiniz ya da farklı kişilerin gönderilerini beğenerek puan kazanabilirsiniz. Sizin gibi puan kazanmak için bir çok kişi farklı kişilerin gönderilerini beğendiği için sizin gönderileriniz de bu sayede beğenilmiş olacak. Facebook gönderilerini beğenerek puan kazanabildiğiniz gibi ref linki ile üye sağlarsanız yine aynı şekilde 300 ücretsiz puan kazanma gibi alternatif puan kazanma yöntemleriniz de olacaktır.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi siteden üyelik aldıktan sonra açılan panelden “Facebook Likes” kısmına tıklayarak puan toplamaya başlayabilirsiniz. Örnek resimde eğer Catalogos Colombia sayfası beğenilirse 8 puan kazanılacak. Her sayfa beğendiğinizde bir yeni sayfa daha gelecektir ve kaç puan kazanacağınız yazacaktır. Dilerseniz “Skip” butonuna tıklayarak uygun olmayan sayfaları beğenmeyebilirsiniz.

Facebook Beğeni Hilesi Siteleri

WefBee(Çalışıyor)

FbAutoTools(Çalışıyor)

Fb-Autoliker (Çalışmıyor)

Myliker(Fazla reklam var)

Hubliker(Çalışıyor)

Official-liker(Çalışmıyor)

Machineliker(Çalışıyor)

Mg-likers(Çalışmıyor)

Bunlar da ilginizi çekebilir