Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram beğeni hilesi olarak bu konuyu bir başlık altında toplamış olsak da instagram beğeni arttırma ücresiz ile hilenin nasıl yapılacağını aynı konuda sizlere aktaracağız. Eğer çok uğraşmak istemiyorsanız ve doğrudan beğeni kasmak istiyorsanız ücretli bir şekilde de beğeni çekebilirsiniz yada instagram uygulamasını kullanırken biraz daha düzenli paylaşımlar yaparak beğenilerinizi arttırmanız mümkün. İlk öncelikle sizlere ücretli ve ücretsiz olarak hangi sitelerden beğeni arttırılır onu göstereceğiz ardından instagram’da beğeni arttırma da basit ipuçları ile beğenilerin nasıl katlandığını göstereceğiz.

[alert-warning]İlgili Konu: Instagram Takipçi Hilesi[/alert-warning]

Instagram Beğeni Arttırma Siteleri

  1. https://goo.gl/ccq3K1
  2. https://sosyalmedyakazan.com/
  3. http://instager.net/index.php
  4. https://instagramtakipci.net/
  5. https://kraltakipci.com/
  6. http://takipcipanelim.com/

Instagram Beğeni Hilesi

1.Kullanabildiğiniz kadar her fotoğrafta hashtag kullanın. Fotoğraflarınızda fotoğraflarınız ile ilgili olan ve genel kullanılan hashtagleri kullanmanız size fayda sağlayacaktır. Böylelikle fotoğraflarınız farklı kişilerin keşfet kısmında çıkacak ve yalnızca takipçileriniz değil bir çok kişi sizin fotoğraflarınızı görecektir.

Kullanabileceğiniz Popüler Hashtagler

#love #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #iphoneonly #instagood #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #follow #webstagram #colorful #style #fun #wikinasil.net #instagramers #food #smile #pretty #followme #nature #lol #dog #hair #onedirection #sunset #swag #throwbackthursday #instagood #beach #statigram #friends #funny #blue #life #art  #photo #cool #pink #bestoftheday #clouds #amazing #TagsForLikes #followme #all_shots #textgram #family #instago #igaddict #awesome #girls #instagood  #bored #baby #music #red #green #water #harrystyles #bestoftheday  #party #white #yum #flower #2012 #night #instalove #niallhoran #jj_forum

2.Profilinizi en azından fotoğraf paylaştığınız sürede herkese açık yapın. Fotoğraf paylaştığınızda eğer profiliniz kapalı ise fotoğrafınızı yalnızca takipçiler görecektir ve kullandığınız hashtaglerin de bir önemi kalmayacaktır. Eğer herkesin sizi takip etmesini istemiyorsanız ancak fotoğraflarımda beğenilsin istiyorsanız en azından fotoğrafı paylaşmadan önce profilinizi herkese açık yapabilirsiniz.

[alert-announce]Bunu yapmak için Profilinize girin > Ayarlar (Sağ Üstte) > Gizli Hesap seçeneğindeki işareti kaldırın.[/alert-announce]

3.Fotoğraflarınızı düzenleyin ve filtre kullanın. Instagram uygulamasının sunmuş olduğu otomatik filtreler sayesinde fotoğraflarınızı güzelleştirebilir ve renklerin daha net ve dikkat çekici olduğu görüntüler elde edebilirsiniz. Böylelikle fotoğrafı gören kişiler zaten fotoğrafı kendileri de beğendiklerinden dolayı fotoğrafı beğeneceklerdir.

4. Özel günlerin anlam ve önemini belirten paylaşımlar yapın. Eğer toplumsal olarak benimsenmiş şeylere yönelik paylaşımlar yaparsanız yaptığınız paylaşım yalnızca bir fotoğraf değil aynı zamanda bir anlamda barındırdığı için beğenileriniz artacaktır. Örneğin bugün Anneler Günü ve bu gün hakkında paylaşımlar yapabilirsiniz.

5.Farklı grupların, kişilerin fotoğraflarını beğenin ve yorum yapın. Eğer instagramı aktif olarak kullanırsanız ve farklı büyük grupları takip edip aynı zamanda da paylaşımlarına mantıklı ve güzel yorumlar yaparsanız hem takipçileriniz artacak hemde fotoğraflarınızın beğenisi artacaktır.

6.Farklı uygulamalar kullanarak beğeni arttırın. Magic Likes For Instagram adlı uygulamayı kullanarak hem farklı kişilerin fotoğraflarını beğenebilir hemde beğenilerinizi arttırabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir