Swarm Hesabı Silme Nasıl Yapılır ? - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Swarm Hesabı Silme Nasıl Yapılır ?

Swarm hesabınıza artık ihtiyacınız yok ve artık hiç bir yerde yer bildirimi yapmama gerek yok mu diyorsunuz ? Eğer artık Swarm hesabınızı kapatmak istiyorsanız ve ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız hesabınızı verilen adımları takip ederek silme işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir ?

Swarm hesap silme linkine gittikten sonra karşılaşacağınız site Foursquare sitesi olacaktır. Bu site uygulama ilk çıktığında bu isim ileydi ve asıl uygulama Foursquare uygulamasıdır. Hesaplarda buradan yönetildiği için Swarm hesabınızı da bu site üzerinden sileceksiniz.

Swarm Hesabı Silme

1.Herhangi bir tarayıcıya giriş yapıyoruz. Bilgisayarımızda yada mobil cihazımızda kullandığımız bir tarayıcıyı açıyoruz. Biz anlatımı bilgisayardan ve Google Chrome tarayıcısını kullanarak yapacağız.

2. Swarm hesap silme linkine buradaki sayfadan gidiyoruz. Swarm hesabımızı silmek için verilen linkten hesabı kapatabileceğimiz sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu işlemi bilgisayardan yada mobilden de yapabilirsiniz. Açılan sayfa fousquare olacaktır çünkü Swarm eskiden bu site üzerinden kullanılıyordu.

3.Giriş bilgilerimiz ile giriş yapıyoruz. Swarm hesabına kayıt olurken eğer email ile kayıt olduysanız emailinizi , telefon numarası ile kayıt olduysanız telefon numaranızı yazıp şifrenizi yazdıktan sonra giriş yap seçeneğine tıklıyoruz.

  • Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum seçeneğine tıklayarak adımları takip edebilirsiniz.

4.Hesabınız silme nedeninizi belirtin. Swarm kendisinde mi bir hata olduğunu öğrenmek için silme nedenini öğrenmek istiyor. Bu kısımdan silme nedeninizi belirttikten sonra “Delete Account” seçeneğine tıklıyoruz.

5.Şifrenizi tekrar girin. Swarm uygulaması güvenlik açısından bir problem olmaması açısından şifrenizi tekrardan girmenizi istiyor. Şifrenizi tekrardan girdikten sonra “Confirm” butonuna tıklayın ve hesabınız silinmiş olacaktır.

Swarm Uygulamasını Silme

Android İçin ;

1.Cihazınızda Ayarlar kısmına giriş yapın.

2.Uygulamalar yada Uygulama Yöneticisi seçeneğine dokunun.

3.Swarm uygulamasını uygulamalar arasından bulun.

4.Yüklemeyi Kaldır ya da Devre dışı bırak seçeneği ile uygulamayı silin.

iOS İçi;

1.İlk öncelikle ana ekrandan Swarm uygulamasını bulun.

2.Uygulamanın üzerine dokunun ve basılı tutun.

3.Uygulama ikonun üzerinde çıkan X işaretine dokunun.

4.Çıkan uyarıyı onaylayın.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Swarm hesabınızdan ve uygulamasından tamamen kurtulmuş olacaksınız. Soru veya sorunlarınızı yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir