Tüy Dökücü Krem Veet Nasıl Kullanılır - Wikinasil.Net - Bilgiyi Keşfet

Tüy Dökücü Krem Veet Nasıl Kullanılır

Tüy Dökücü Krem Veet

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için özellikle kadınlar olarak acısız, iğnesiz ve yapılması kolay yöntemler tercih edilmektedir. Buna en uygun yöntem ise tüy dökücü krem kullanarak tüylerden kurtulmaktır. Piyasada bu yönde bir araştırma yaptığınızda pek çok markanın olduğunu görebilirsiniz. Ancak her marka her cilde uyum sağlamamaktadır. Genel olarak en çok tercih edilen marka ise Veet markasıdır.

Veet markası tüy dökücü krem olarak kendisini diğer markalara göre çok daha ileriye taşımaktadır ve kendini sürekli yenilemektedir. Tüy dökücü kremin uygulanabileceği bölgeler; bacak, koltuk altı, bikini bölgesi ve kol bölgesidir.

Veet Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

Veet markasının 4 tane tüy dökücü krem çeşidi bulunmaktadır. Bunlarda kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlara kısaca tanıtalım;

1. Veet Naturals serisi
2. Veet Silk & Fresh serisi
3. Veet Silk & Fresh duşta serisi
4. Veet Tüy Dökücü Krem Sprey serisi

Veet Naturals Serisi

Bu seriyi diğerlerinden ayıran özelliği yağlarla zenginleştirilerek nemlendirici özelliğinin artırılmasıdır. İçerisinde kullanılan yağa göre 2 çeşidi bulunmaktadır. Birincisi Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Doğal Shea Yağı (tüm ciltler için) ve ikincisi Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Üzüm Çekirdeği Yağı (hassas ciltler için). Cilt tipine göre seçim yapılabilmektedir. Cilt üzerine uygulama yapıldığında en fazla 5 dakika bekletilerek spatula ile temizlenir.

Veet Silk & Fresh Serisi

Hassas ciltler ve normal ciltler olmak üzere iki çeşidi vardır. Cilt üzerine uygulama yapıldığında 5-10 dakika arasında bekletilerek spatula ile temizlenir.

Veet Silk & Fresh Duşta Serisi

Suya dayanıklı formülüyle duşta serisi, hassas ciltler ve normal ciltler olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Uygulama yapıldığında 3-6 dakika arasında bekletilerek sünger ile temizlenir.

Veet Tüy Dökücü Krem Sprey Serisi

Kolay kullanımıyla tüy dökücü krem sprey serisinin hassas ciltler ve normal ciltler olmak üzere iki çeşidi vardır. Uygulama yapıldığında 3-6 dakika arasında bekletilerek spatula ile temizlenir.

Bunlar da ilginizi çekebilir